ČEHO SE BOJÍM: že zlo ve hře může vést k reálnému neštěstí

22. ledna 2018 v 13:36 | LiaKaznayew
Je tu dost fotek s hnusy, které jsou přístupné komukoliv odkudkoliv kdykoliv a zdarma, ale pořád tu není vše.
Že je tam nahota a sex je asi "normální", to asi nikomu až tak neuškodí.
Pohrají si, alespoň nikdo neotěhotní ani se nenakazí žejo, ha ha ha.
Přiznám se, taky jsem si párkrát zkusila.
(ok, tak víckrát, taková trošku místní děvka no... ale už ne :) )
FOTKY BUDOU POD ČLÁNKEM, jsou drsnější.
Proč to tu je? Protože když můžou posloužit fotky z piteven jako doporučené poučení světu, tak proč ne pravda ze hry žejo.

Jenže už není ok to, co se nabízí dál. Není ok to, že existují lidé, kteří vyrábějí věci jako kůly k ukřižování, gilotiny, nabodávací kůly, elektrické ohradníky anebo upalovací hranice.
Všechno tohle je určeno k sexu PŘED, týrání BĚHEM a zabití PO.
Končí to triumfálním máváním uřezané hlavy, pohozením uřezaných údů anebo ugrilováním torza.
Sex se zvířaty či dětskými avatary.
Možnost topit při sexu ženskou v záchodě a výkalech.
Pořezaná utýraná těla.
Již vytvořené sochy, jež se dávají do parků a poblitých uliček, které znázorňují bandu chlapů, jež znásilňuje holku, vráží do ní okované kůly, pochodně apod.

Není ok, že tohle tvoří pomocí bůhvíčeho reální lidé, kteří to poté nabízejí majitelům ostrovů či domů, kde se stavějí místa a města pro hráče (ranče, obchody, vesničky nebo pláže a města) a že majitelé, jež si toto pronajímají též za reálný peníze, tam toto umístí a nabídnou k využití.
Ke hře.
Jo, je fajn pohrát si s rozřezáním holky, jejíž torzo ojedeš a nabodneš na bránu, že?

U každýho itemu v shopu máte možnost POLICY, tedy cosi jako možnost nahlásit to. Info o tom, zda item někoho nepoškodí či mu neublíží... Člověk by řekl, že tohle NEMŮŽE přece být povoleno... ale ono to povoleno je.

Není ok ani to, že se tohle prodává za reálný peníze a není ok, že jsou tyto "výrobky" zařazený do kategorie DOMOV A ZAHRADA, VENKOVNÍ DEKORACE, EROTICKÝ NÁBYTEK, UMĚNÍ.

Jakousi "záhadou" jsou tyto předměty, hry a věcičky dělané pro ženy.
Ne pro JEJICH potěšení, ale pro potěšení chlapů.
Tyto předměty totiž slouží k BDSM hře a tam je Pán a Otrok, takže žena hraje logicky neustále co?

Ženská postava je tu VŽDY OBĚŤ.

Je svázaná nebo jinak bezmocná a v animaci té aktivity je i nesouhlasný obličej a křik.
Ta týrací věc je už sestavená s tím, že oběť bude křičet. Asi proto to hráče-muže tolik vzrušuje, protože NIKDY to není naopak.
(jak naopak? no můžete mít avatary obou pohlaví, tak co kdyby ženská hráčka ojela jako shemale muže?...hm to mužský hráč nikdy nedovolí, pán je tam přece on.)
Ať jsou to nejtvrdší úchylárny nebo naopak jen drsnější sex, vždycky je to dominance spojená s ponížením - přišlápnutí ženské zezadu na hlavu, poplivání, pochcání apod.
(normální sexík tu jasněže taky je, bavíme se teď ale o tom hardest levelu.)

Nemohla jsem tomu uvěřit, jenže pak jsem viděla nabídku na marketu a došlo mi, že se to myslí vážně.
Výrobci vyrábějí, kupující kupují a ještě na to píší recenze, aby vyjevili druhým, jak se ta která věc má, jak je dokonale zpracovaná, jak se s ní hrálo a jak moc je prostě (ne)dobrá.
Báječný systém, kterej by u kvalitní věci měl fungovat že? ...jenže ono jde do háje o úchylárny, který můžou někoho přivést k moc nepěkným nápadům nebo i aktivitám.
Copak to ten svět nevidí ?!!!!!!!

Pořád se všude mluví o škodlivosti vojenských stříleček, ale o tomhle nemluví nikdo. Ženy volají po právu, ale o tom, že jsou oběti i ve hře už se prostě nemluví.

Je to "jen hra", jasně, můžete to dělat nebo ne, ale... povězme si upřímně, dnes je tolik magorů, že možná díky tady tomu svět přišel o tolik lidí díky těmto "návodům", že by to všechny při pořádném prošetření možná zděsilo.
Protože tyto hračky už nejsou neškodné.

Teď teda ty fotky. Pozor, znázorňují škaredý, ale reálný věci. Asi se raději podívejte, protože nějaká šance, že si vaše dítě s tímto hraje, tu je.


Setkali jste se někdy s takovou hrou? Já ještě ne a i když je spousta krásných míst kam jít nebo s čím si hrát a co dělat, jakmile tohle zjistíte, už je vám tam zvláštně.
Nikdo vám to nemůže dělat násilím, ale existují věci skryté, jako např. to topení v záchodě apod.
Je to politika té hry, protože za každé použití majitel něco má, háže mu to prý maličké částky jsem slyela, nu ale co už žeano.
Příště napíšu o tvůrkyni právě takových věcí, která to dělá deset let.
Ona se tím totiž zabývá i v reálu.
A jsme u toho.
Souběžně s hrou tím žijeme i v reálu.
Tak jen aby to zůstalo u hraní si těch, kteří se tím zabývají a dělají si to dobrovolně a navzájem žeano.
Nezbývá než si přát, aby tyhle možnosti nepřišly do špatných rukou a přestaly se povolovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baryn Baryn | Web | 22. ledna 2018 v 18:42 | Reagovat

S takovouhle hrou jsem se vskutku ještě nesetkala. Ale podle mě je naopak dobře, že něco takové vzniká. Chci říct, že lidi prostě byli a budou vždycky prasata a hovada, ne všichni, ale vždycky se znásilňovalo a zabíjelo, historie je psaná krví, výkaly a zvratky. A proto je dobře, že tu hur máme. Na většině stříleček, na většině mlátiček si lidi vybijou zlost, kterou cítí - na šéfa, mladšího sourozence, nevěrnou přítelkyni. Nebo i věci. Nasrat nás může cokoliv. A pak jsou lidi, které násilí rajcuje, ale těžko si hledají protějšek, který by s nimi do něčheo takového šel, a nechtějí zabít a mučit normální lidi venku. Tak is to rovněž všcheno vybijou ve hře. Mylsím, že tyhle úchylárny jsou kolikrát nejlepší terapií. Nebo spíš úlevou, když v reálném světě to nejde.  Takže si nemyslím, že by ta hra podněcovala násilí, spíš ho asi bude svým zvrhlým způsobem omezovat. Lidi se potřebujou vyřídit, sáhnout si na etické dno, poznat, co je na ně opravdu příliš.
Spousta lidí si ostatně tu hru koupí jen z pozrství, aby působili drsně. A pak velice brzy zjistí, že jim to opravdu nesedí. Ale to nevadí. Zjistit se to nějak musí. Tak je lepší, že pomocí hry.

2 Sacharin Sacharin | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 22:09 | Reagovat

Jednak oceňuji originalitu článku k tématu, jednak vím, kolik úchyláren na netu lze najít. A to, co ne klasicky na dark- a deepnetu. Tak zařazuju do výběru TT. Třeba si lidi podiskutují. :-)

3 Sacharin Sacharin | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 22:11 | Reagovat

[1]: To je pravda, na druhou stranu někoho může virtuální prožitek vyburcovat k tomu, že už mu jen virtuálně nebude stačit. Má to světlou i stinnou stránku.

4 Nigredo Nigredo | Web | 23. ledna 2018 v 19:58 | Reagovat

Jsou hry a hry. S tímhle jsem se nikdy nesetkal. Hádám, že se jedná o nějakou internetovou hříčku zdarma. Tohle by oficiální distribucí rozhodně neprošlo.

5 jmenuju-se-sacharin jmenuju-se-sacharin | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 15:37 | Reagovat

Jak bylo sděleno na blogu téma týdne, článek zařazen bude. Výběry vycházejí vždy týden zpětně v pondělí, tak si počkej. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama