Vše okolo

O jakou hru jde + první poznatky úchylačení

12. ledna 2018 v 16:43 | LiaKaznayew
Jedná se o SECOND LIFE. Někdo možná zná, někdo tam možná byl, někdo tam možná pořád je.
někomu to proto možná divné nepřijde, někomu to možná nevadí a nběkdo o tom kožná ani nemá ponětí.
Záběry z té hry si můžete najít na netu, ale já chci přinést "důkazy" přímo ze středu dění.

V podstatě ani nevím, kde jsem se k němu dostala. Je to už nějaký rok nazpět a jednou jsem to vzdala. Ta hra má totiž těžké nastavení jak se vzhledem, tak s funkčností grafiky. Je celá v angličtině, takže jsem se učila za pochodu.

Můj panák byl zpočátku neschopný blbec a nebyl funkční. Moje grafika zobrazovala místo realistických míst jen šedé kostky.
Netušila jsem, že je chyba u mě a měla jsem za to, že je v tak mizerné kvalitě všechno. Našel se jeden Čech, který mi pomohl to rozjet.
Byla jsem ovšem krůček před rezignací. Prostě to nešlo a nešlo. Pustila jsem si to tedy jen tak, jako jakousi poslední ránu z milosti, když se mi to najednou načetlo.
Najednou jsem uviděla, že je to graficky dobrý, a postupně se to rozjelo.

Zpočátku jste noob, nula. Nemáte nic luxusního, nejste píchatelní, nemáte nikoho k sobě, protože vše je cizijazyčný a mesh avataři ( ti, co si to zaplatili), jsou luxusní a jste pro ně odpad.
Proto to má název SECOND LIFE, protože tam zažíváte to co v reálu :)

Vidiíte toho hnusnýho pokroucence? tak to jsem já v prvopočátku při pokusu o rozjezd.
Hnusné.


Sama jsem se učila procházet ta místa a bavilo mě to. Je to skvěle ozvučený a grafika už byla čím dál lepší, takže pohoda.
V jednom místě se najednou stalo něco nevídaného: jedna hráčka mi DAROVALA lepší věci. Dobrovolně !!
V reálu vám přece nikdo nic zdarma nedá že? Takže příjemné překvapení vzhledem k tomu, že se tam každý sere i o to, co se dá dostat zdarma, jen musíte vědět, kde to dostat.

Stala jsem se tedy lepší kočkou a objevila možnost nastavování těla. Zaujala mě možnost přehnaně zvětšovat prdel nebo prsa a tak jsem měla karikatury jak svině.
Hru, kde bych mohla panáka svléknout donaha a upravovat mu velikost kdečeho jsem ještě nepoznala, tak jsem si ty kreatury užívala.

O čem? O nebezpečí her

12. ledna 2018 v 1:46 | LiaKaznayew
Děkuju těm pár lidem, že sem zašli. Divím se, že to vůbec někdo ze zvědavosti udělal .)))
Tento "blog" totiž nebude ničím.
Jen výplodem nudy při nemoci, kdy si prostě jen tak hraju.

Při tom hraní nečekaně zjišťuju, jak moc reálný zlo prosakuje i do těch "her". Do míst, kde se dostanou malý děcka a který si můžou hrát na nebezpečný věci, který třeba budou chtít zkoušet v reálu.
Modrá velká rybička, která měla údajně dávat úkoly, je proti tomu nic.

Tahle věc totiž existuje a nikdo ji neřeší, což je k smíchu, protože se ten portál soudil pro jednu, taky sprostou, kauzu, kiterá ale nic nezpůsobila.
Teď, po několika letech, se tam může místo her a odpočinku především úchylačit a je jen otázkou, kolik lidí si tam něco ukájí a kdo to bude chtít zkoušet /zkusil v reálu.

Bude to nevhodný blog, byť "neškodný", protože to nebude představovat reálné lidi, ale ty aktivity to bude dokládat reálně.
Možná trochu úchylné, ale přesně o to jde.

Na Rozzlobených mužích nebo Návratu do reality můžete vidět mrtvé, zabíjející se lidi anebo zabíjení druhých. Jak zvířat, tak lidí. Už to asi ani není divné, že? Existuje veřejný instagram, kde patoložka vystavuje mrtvoly a učí tomu i své děti, protože je měla v 15ti, takže jsou už taky velký a mají zájem o tuto príma prácičku.
Když se smí světu ukazovat rozpárané tělo v rozkladu i s jeho příběhem, proč by se nemohly zveřejnit znepokojivé fotky ze hry, ne?

Je to forma průzkumu. Je to něco jako "kam až" - kam až to může zajít, kde je hranice, kde už ty nabídky na hrací aktivity končí.
Zatím se nezastavily nikde.
Že je povolen sexík ve hře, která je zdarma a tak ho každý provozuje, je asi ok. Pro malý neslušné, pro větší buď směšné nebo vzrušující.
Pro mě je to něco, co jsem dlouho nepobírala... a nepobírám dodnes.

Popravdě nevím, jestli to sem mám vůbec dávat ...ale chtěla bych místo, kde skoro nikdo z Čechů není, nabídnout jako realitu dnešních her.
Nejsou to jen střílečky do tanků nebo sázení květinek a závody... jsou tu i hry na reálný život.

Udělám jinou anketu.
Anketu o vhodnosti něčeho takového.
Zkuste zanechat svůj názor.
 
 

Reklama